DO KRÁLOVSTVÍ SE ŠKOLOU

Milí pedagogové,

zveme vás do Království železnic. Navštivte se svými dětmi, žáky a studenty naše originální vzdělávací programy, které realizujeme v jedinečném prostředí našeho kolejiště. Vzdělávací programy probíhají pod vedením našich lektorů a zahrnují i volnou exkurzi v expozici.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Na úžasné prostředí největšího modelového kolejiště v ČR. Po celou dobu návštěvy se o vás bude starat náš lektor, který bude mít vše potřebné připravené na místě. Na program, na jehož začátku lektor uvede účastníky do zvoleného tématu. Následovat bude skupinová práce vašich žáků nebo studentů. Na závěr proběhne společné zhodnocení formou zpětné vazby. Poté můžete využít volný vstup do expozice, který je součástí ceny programu. A vy si mezi tím můžete vychutnat naši skvělou kávu, kterou pro vás připravíme. Náš prostor je bezpečný pro žáky a zabezpečený proti poškození. Nemusíte se proto bát, že by se žáci zranili, nebo způsobili větší majetkové škody.

POPIS PRACOVNÍCH LISTŮ V MOBILNÍ APLIKACI

Od září 2022 je školám k dispozici nový styl práce žáků během exkurze. Namísto dříve používaných papírových pracovních listů, je k dispozici sada tabletů a mobilní aplikace s nabídkou zatím 11 testů, která se bude dále rozšiřovat. Popisy jednotlivých testů, které můžete využít během přípravy na exkurzi do Království železnic naleznete zde


 

CO JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

Vzdělávací programy reflektují potřeby jednotlivých věkových kategorií. Nabídku programů v průběhu roku navíc upravujeme s ohledem na aktuální témata.

Pro mateřské školy

Pro základní školy

Nově jsme ve spolupráci se zástupci stavebnice Merkur do nabídky připravili programy, ve kterých si žáci právě na stavebnici Merkur vyzkouší základní fyzikální zákony v praxi. Program je vždy veden lektorem, žáci pracují se stavebnicí ve skupinkách a následně hledají praktické ukázky přímo v kolejišti.

Další novinkou v nabídce je program zahrnující práci s programovatelnými vláčky Intellino. Vhodné pro děti jakéhokoliv věku, u dětí z MŠ a 1. roč. ZŠ je nutná asistence pedagogického doprovodu.

REZERVUJTE SI U NÁS EXKURZI

Pokud máte jakýkoliv dotaz k průběhu exkurze či samotným programům pro jednotlivé ročníky, využijte kontaktní formulář a napište nám.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vzdělávání v Království železnic realizujeme ve spolupráci s Educore s.r.o.