Prázdniny jsou za námi, ale zábava v Království železnic zdaleka nekončí. Již tuto sobotu 6.9. se u nás uskuteční Den s vlkem a zajícem, hlavními hrdiny známého animovaného seriálu Jen počkej, zajíci!

Oblíbení hrdinové tohoto kultovního seriálu se nebojí nových výzev a o letošním podzimu představí fanouškům svou novou show na ledě pro celou rodinu, na níž se můžete těšit na zimních stadionech vybraných českých měst.

Ještě předtím se ale zastaví v Království železnic, kde si pro děti připravili sobotu plnou zábavy. Kromě vlka a zajíce přijde i speciální host – tím nebude nikdo jiný, než špičkový krasobluslař Tomáš Verner. Jeho autogramiáda začne v 10 hodin.

A protože vám chceme vždy nabídnout něco navíc, i na této akci pro vás máme připravený bonus – za nákup rodinné vstupenky do Království železnic dostanene tuto sobotu jeden dětský lístek na show na ledě s vlkem a zajícem zdarma!

Každý účastník akce dostane navíc poukaz na slevu 10% na jakékoli zboží ze sortimentu prodejny Knihy Dobrovský ve Stroupežnického ulici 21.

Nenechte si ujít Den s vlkem a zajícem v sobotu 6.9. v Království železnic.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *