Za čtyřlístky nebo loga z Lipánka do Království ZDARMA

Možná i vás zaujala upoutávka na obalech mléka od MADETY, nebo si akci pamatujete z minulých let? Je pravdou, že nejde o novinku, naopak, jedná se o jednu z nejúspěšnějších soutěží, které čas od času v Království pořádáme. Pravidla jsou prostá, výhra automatická. Není nač čekat. Pojďte do toho s námi i tentokrát…

Důležitá aktualizace! Vzhledem ke skutečnosti, že v době trvání akce došlo k odstranění motivu čtyřlístku z některých obalů, byla upravena pravidla akce. Namísto čtyřlístků lze na hrací kartu lepit stejný počet malých log Madeta.

Stáhněte si hrací kartu (PDF, 2,7 MB)

Práce s hrací kartou je opravdu jednoduchá: nalepíte na ní 10 čtyřlístků nebo malých log Madeta z obalů od Lipánka nebo jiných produktů Madety, vyplníte informace na zadní straně a v průběhu platnosti soutěže ji odevzdáte v pokladně Království železnic. Obratem obdržíte jeden kus vstupenky pro dítě do 15 let v hodnotě 160 Kč ZDARMA. Tak jednoduché to je 😉

Věděli jste, že mimo vanilkové, kakaové a dalších příchutí, můžete nově koupit také Lipánka bez laktózy?

Pravidla akce:

  • Úkolem účastníků akce je vystřihnout a nalepit 10 kusů čtyřlístků nebo nově také log Madeta z obalů Lipánků nebo jiných produktů Madeta na herní kartu. Pak vyplnit požadované osobní údaje a kartu odevzdat v pokladně Království železnic (Stroupežnického 23, Praha 5 – Smíchov).
  • Za vyplněnou kartu získává ten, kdo ji v pokladně expozice odevzdá, obratem a bez dalších podmínek 1 kus vstupenky do expozice pro dítě do 15 let zdarma. Jedna vyplněná karta = jedna vstupenka.
  • Během trvání akce může každý účastník odevzdat libovolný počet karet.
  • Každá herní karta do soutěže musí být vyplněna včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů, které budou využity k vyhodnocení akce a k marketingovým účelům pořadatele a partnera akce. Království železnic a. s. je registrovaným správcem osobních údajů v souladu s ustanoveními zák. 101/2000 Sb. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje nebudou nikdy zpřístupněny, prodány či jinak přenechány třetí straně.
  • Je-li účastníkovi akce méně než 15 let, musí herní kartu podepsat zákonný zástupce.
  • Vstupenku zdarma za vyplněnou kartu je možné získat pouze v pokladně expozice Království železnic. Pořadatel v žádném případě nezasílá vstupenky poštou, kurýrní službou a ani jinak.
  • Výherce nemá nárok požadovat výměnou za vstupenku finanční prostředky nebo jiné nefinanční plnění.
  • Pořadatelem soutěže je Království železnic a.s., IČ: 278 80 117, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, vložka 11727, oddíl B.
  • Akce – soutěž běží do 30. prosince 2020.

Partner akce

Království železnic

Adresa expozice
Stroupežnického 23, Praha 5 – Smíchov
Tel.: +420 257 211 386
E-mail: info@kralovstvi-zeleznic.cz

Rezervace vstupenek pro školy (mimo program HKP)
E-mail: rezervace@kralovstvi-zeleznic.cz

Pro média
Provozovatelem expozice je: Ústav modelů ve vzdělávání. z.ú.

Poslat adresu do telefonu