ZA ČTYŘLÍSTKY NEBO LOGA Z LIPÁNKA DO KRÁLOVSTVÍ ZDARMA

Možná i vás zaujala upoutávka na obalech mléka od MADETY, nebo si akci pamatujete z minulých let? Je pravdou, že nejde o novinku, naopak, jedná se o jednu z nejúspěšnějších soutěží, které čas od času v Království pořádáme. Pravidla jsou prostá, výhra automatická. Není nač čekat. Pojďte do toho s námi i tentokrát…

Důležitá aktualizace! Vzhledem ke skutečnosti, že v době trvání akce došlo k odstranění motivu čtyřlístku z některých obalů, byla upravena pravidla akce. Namísto čtyřlístků lze na hrací kartu lepit stejný počet malých log Madeta. Akce byla také prodloužena. Nyní do 30. 12. 2021. Stáhněte si hrací kartu (PDF, 2,7 MB)
Práce s hrací kartou je opravdu jednoduchá: nalepíte na ní 10 čtyřlístků nebo malých log Madeta z obalů od Lipánka nebo jiných produktů Madety, vyplníte informace na zadní straně a v průběhu platnosti soutěže ji odevzdáte v pokladně Království železnic. Obratem obdržíte jeden kus vstupenky pro dítě do 15 let v hodnotě 160 Kč ZDARMA. Tak jednoduché to je 😉

Věděli jste, že mimo vanilkové, kakaové a dalších příchutí, můžete nově koupit také Lipánka bez laktózy?

PRAVIDLA AKCE

  • Úkolem účastníků akce je vystřihnout a nalepit 10 kusů čtyřlístků nebo nově také log Madeta z obalů Lipánků nebo jiných produktů Madeta na herní kartu. Pak vyplnit požadované osobní údaje a kartu odevzdat v pokladně Království železnic (Stroupežnického 23, Praha 5 – Smíchov).
  • Za vyplněnou kartu získává ten, kdo ji v pokladně expozice odevzdá, obratem a bez dalších podmínek 1 kus vstupenky do expozice pro dítě do 15 let zdarma. Jedna vyplněná karta = jedna vstupenka.
  • Během trvání akce může každý účastník odevzdat libovolný počet karet.
  • Každá herní karta do soutěže musí být vyplněna včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů, které budou využity k vyhodnocení akce a k marketingovým účelům pořadatele a partnera akce. Království železnic a. s. je registrovaným správcem osobních údajů v souladu s ustanoveními zák. 101/2000 Sb. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje nebudou nikdy zpřístupněny, prodány či jinak přenechány třetí straně.
  • Je-li účastníkovi akce méně než 15 let, musí herní kartu podepsat zákonný zástupce.
  • Vstupenku zdarma za vyplněnou kartu je možné získat pouze v pokladně expozice Království železnic. Pořadatel v žádném případě nezasílá vstupenky poštou, kurýrní službou a ani jinak.
  • Výherce nemá nárok požadovat výměnou za vstupenku finanční prostředky nebo jiné nefinanční plnění.
  • Pořadatelem soutěže je Království železnic a.s., IČ: 278 80 117, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, vložka 11727, oddíl B.
  • Akce – soutěž běží do 30. prosince 2021.

Partner akce