ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE S LOLLIPOPZ
V KRÁLOVSTVÍ

UŽ JEN PÁR DNŮ!

Neděle 16. října 2022, v 15:00

Království železnic a Kawaii Production uvádějí zábavné odpoledne pro děti s oblíbenou taneční a pěveckou skupinou Lollipopz. V neděli 16. října 2022 v 15:00 program odpoledne zahájíme sadou oblíbených písniček a společným tancem. Během koncertu také bude jezdit v kolejišti speciální Lollipopz vlak, v němž má každá z děvčat vlastní vagón a na plošině je i model pojízdného koncertu. Pokračovat budeme zábavnou hrou s autogramiádou a focením s jednotlivými děvčaty. Vše zakončí meet&greet, kde bude možné fotit s celou skupinou. Akce je plánována do cca 17:30 a počet vstupenek je omezen, proto s nákupem vstupenek rozhodně neváhejte!

Akce proběhne v unikátním prostředí smíchovské expozice Království železnic, s největším modelovým kolejištěm v ČR, upravenými dopravními prostředky, herními koutky a dalšími atrakcemi. Tentokrát však budou v hlavních rolích Lollipopz – populární youtuberky v barevných parukách.

  • prodej vstupenek a podrobný program akce (TicketPortal.cz)
  • budou-li k dispozici místa ještě v den akce, bude možné zakoupit vstupenky v pokladně expozice, a to nejpozději do zahájení akce
  • expozice bude otevřena pro příchozí od 14:30
Loli web - obrázek 500x500

LOLLIPOPZ NA POSLEDNÍ (A NEČEKANĚ STRAŠIDELNÉ) NÁVŠTĚVĚ V KRÁLOVSTVÍ ŽELEZNIC

Jak to dopadlo, když byla děvčata v Království naposledy?
Bylo to opravdu strašidelné, ale i tak jsme se u toho všichni hodně nasmáli!
Klikněte na obrázek, video z YouTube se otevře v nové záložce
😂😂🤣

Přijďte si užít odpoledne s LOLLIPOPZ, spojené s koncertem, autogramiádou, focením a samozřejmě veselým povídáním a zábavou.

Odpoledne zahájíme koncertem (cca 60 minut) v němž si společně zazpíváme a zatančíme na největší hity skupiny. Během koncertu i po něm si můžete vyfotit speciální Lillipopz vlak, který jsme před časem instalovali do kolejiště Království. Po koncertu se děvčata rozprchnou po expozici. Každá z nich bude mít své stanoviště, kde se bude podepisovat na speciální kartu a fotit.

Návštěvníci získají ojedinělou možnost, vyfotit se právě s jejich oblíbenkyní. Bude to Anet, Amy, Neli nebo Annie? Úplně nejlépe postupně všechny. Autogramiáda je spojená se zábavnou hrou, každá z dívek bude mít pro zájemce speciální otázku a ti, kdo odpoví správně, dostanou navíc speciální podpisovou kartičku.

V rámci Meet&Greet – focení se všemi dívkami najednou (tam však už bez podpisů). 

PROGRAM AKCE:

14:30 – 15:00: Příchod návštěvníků do expozice
15:00 – 16:15: Koncert Lollipopz
16:15 – 16:20: Přesun dívek na samostatná stanoviště
16:20 – 17:00: Autogramiáda a focení s děvčaty + soutěž o foto-kartu s podpisy
17:00 – 17:40: Meet&Geet – focení s celou skupinou
17:45: ukončení akce 

POZOR! Počet vstupenek omezen. V prodeji je jen 400 ks.

Meet & Greet:
Využijte možnosti potkat se po ukončení akce s děvčaty díky VIP přístupu, vyfotit se se všemi najednou a prohodit s nimi pár slov. Díky omezenému počtu, bez dlouhých front. (Rodič může dítě na meet&greet doprovodit s běžnou vstupenkou.)