Herní koutky

Pro menší děti (a hravé rodiče) jsou k dispozici herní koutky:

Dřevěné vláčky Woody

Jestliže máte doma malého fanouška nebo fanynku železnice, připravte se na to, že v herním koutku s vláčky Woody, se určitě chvíli zdržíte 😀  Jsou tu doslova stovky dílků dřevěných kolejnic, tunely, křižovatky, lokomotivy, vagony, auta, dopravní značky i nádražní budovy… Je vám to málo? Nevadí, jsme připraveni! Koutek je doplněn stavebnicemi i logickými hračkami pro nejmenší tak, abyste se ani chvíli nenudili a společně rozvíjeli motorické a logické kompetence dětí od 2 do 5 let.

Koutek navazuje na vekou statickou prezentaci dřevěných vláčků Woody, včetně tabletu, na němž si můžete vybrat hračky z nabídky partnera této části expozice – společnosti Olymptoy www.hrackyprovsechny.cz – tradičního dodavatele hraček různých značek na český trh. 

Igráček

Igráček – extrémně populární a nedostatková figurka konce 80. let minulého století se prezentuje v plné šíří aktuální nabídky v prostorách Království železnic. Výrobce herní koutek doplnil  dalším populárním produktem: auty MULTIGO s vyměnitelnými nástavbami… mysleli jste, že jsou auta jenom pro kluky? 😂 Pusťte k nim i malé slečny – návštěvnice, a budete koukat… ! Ze široké nabídky firmy Efko můžete vybírat zde: eshop.efko.cz