ZINZINO
doplňkové informace k zážitkové mapě

Zamysleli jsme se někdy na tím, že i přes pokroky v medicíně, jsme stále nemocní? Nastal čas, abychom se zeptali, proč tomu tak je! Děkujeme, že jste si vybrali zážitkovou mapu expozice Království železnic na téma chronických zánětů. Na této stránce vám přinášíme další důležité informace k tématu. Věříme, že vám pomohou v orientaci se v této problematice.

Příčiny civilizačních onemocnění (nejčastěji způsobující chronický zánět)

Jednou ze známých příčin vzniku chronického zánětlivého onemocnění je dramatická změna našeho jídelníčku v průběhu posledních 40 let a také výrazný nepoměr v příjmu mastných kyselin Omega 6 a Omega 3. Velmi zjednodušeně lze říci, že Omega 6 podporují vznik akutního zánětu v těle, zatímco Omega 3 záněty v těle eliminuje. Ideální poměr v naší stravě by měl být 1:1, z testů populace však víme, že je situace výrazně horší. Dnes se za hraniční považuje poměr 3:1, ale ani tento většina z nás (97% populace) vlivem velkého množství prozánětlivé stravy nedosahuje

Příčina je známa – průmyslově vyráběné potraviny, které dnes konzumuje většina západní společnosti, tento poměr zásadně vychylují ve prospěch Omega 6 kyselin, v některých případech až k poměru výrazně přes 20:1To je velmi nebezpečné a odborníci již mnoho let apelují na veřejnost, s cílem změnit naše stravovací návyky.

Důsledky chronického zánětu

Dnes již nikoho nepřekvapí konstatování, že lidské tělo je složitý a vyvážený organismus, jehož funkci ovlivňujeme především my sami. Ovlivňujeme je naším životním stylem a přijímanou stravou. To jsou primární prvky, které se dlouhodobě promítají do naši vnitřní pohody a zdravotního stavu. A s výjimkou genetických predispozicí, jsme v naprosté většině případů schopni tyto primární prvky ovlivnit. Je to důležité pro nás, ale ještě důležitější pro naše děti. Jsme to my, kdo je odpovědný za to, aby jejich strava byla vyvážená, kvalitní a odpovídající aktuálnímu stádiu jejich vývoje.  

Častým projevem chronického zánětu jsou kožní potíže, a to včetně lupénky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabídka ZINZINO pro vás

Krevní test na poměr Omega 6 a Omega 3 v těle

  • Zjišťuje se ze dvou kapek krve.
  • Indikuje míru dispozic ke vzniku některého z typu některého ze zánětů
  • Jde to samo-test. Dvě kapky krve (lab. VITAS.no)
 

Běžná maloobchodní cena tohoto testu činí 155 € / V Zinzinu zaplatíte jen 39 €.

Abyste získali tuto exkluzivní cenu, kontaktujte zástupce ZINZINO na e-mail: prevence@kralovstvi-zeleznic.cz nebo si domluvte schůzku na tel. č.: +420 771 269 894.
Vždy uveďte kód: Království železnic
Nabízený test Vám může pomoci identifikovat příčiny zdravotních obtíží, není však náhradou plné diagnózy a z ní plynoucího lékařského doporučení. 

Sada doplňků stravy - skandinávská kvalita

Dnes to vídáme už jen ve filmech pro pamětníky, včetně populární rodinné komedie „Páni kluci“. Rodiče nutili dětem rybí tuk, a děti to opravdu velmi velmi neměly rády 🙂 

TO JE ALE MINULOST! Dnešní přípravky sady „Balance“ v dětech odpor nebudí. Nemusíte se obávat, že by se po aplikaci šklebily a další dávce se vyhýbaly. Dodejte dětem potřebnou dávku Omega 3 kyselin v jedné tabletě denně. Až dospějí, samy Vám poděkují!

Další informace o programu Balance:https://www.zinzino.com/site/CZ/cs-CZ/products/Health/Balance
Odkaz na přímý nákup: https://www.zinzino.com/2010969915