HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽÍ O NEJKRÁSNĚJŠÍ NÁDRAŽÍ ČR

Soutěž o titul Nejkrásnější nádraží ČR vstoupila do svého třináctého ročníku. Představuje dobré příklady v péči o prostředí železničních stanic a zastávek – budov, ostatních stavebních objektů i jejich okolí. Smyslem soutěže je zlepšit stav našich nádraží, pochválit za vzornou péči a květinovou výzdobu.

BožejoviceKouty nad Desnou
ČeladnáKynšperk nad Ohří
ČelákoviceRozsochy
Frýdlant nad OstravicíSlezské Rudoltice
HarrachovŽelezná Ruda-Alžbětín

Podpořte svého favorita! Hlasujte do 10. 10. na adrese www.nejnadrazi.cz nebo písemně prostřednictvím hlasovacích archů zaslaných na adresu Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s., V pevnosti 159/5b, 128 00 Praha 2. Pokud hlasujete z webu, vložte snímek obrazovky webu soutěže po odevzdání hlasu do upoutávky akce na Facebooku zde. Tyto hlasy budou společně s hlasovacími archy slosovány o vstupenky do Království železnic. Vítěz bude slavnostně vyhlášen v Senátu 12. 11. 2019.

Partneři: Senát ČR, Fakulta dopravní ČVUT v Praze, Správa železniční dopravní cesty, Posázavský Pacifik, Království železnic, KŽC doprava, Propamátky, Turistika CZ, Týdeník Naše Rodina, Český rozhlas Region, České dráhy, Mikroregion Konstantinolázeňsko, Plzeňská dráha.

Děkujeme všem, kdo se soutěže účastní nebo ji jakýmkoli způsobem podporují.

Web: www.nejnadrazi.cz FB: fb.com/nejnadrazi.cr Instagram: instagram.com/nejnadrazi

Pro více informací kontaktujte:

  • Ing. Drahomíra Kolmanová, ředitelka Asociace Entente Florale CZ – Souznění, z.s.
    V Pevnosti 159/5b, 128 00 Praha 2, M: 777 581 983, E: kolmanova@aefcz.eu
  • Ing. Zdeněk Michl, předseda Spolku ŽelPage
    Dittrichova 328/19, 120 00 Praha 2, M: +420 777 080 979, E: zdenek.michl@zelpage.cz