Aktuality a novinky

Přečtěte si, co je u nás nového! Rozhovory a reportáže z celého vlakového světa! V rubrice Z Království pak najdete všechno, co se právě děje v našich kolejištích!

5.3.2019 | Volná vstupenka do Muzea...

Vyšla nová verze České knihy rekordů, kde je naše Království samozřejmě zastoupeno a při té příležitosti máme pro vás dárek...

n

4.3.2019 | Zelené popelničky za správné...

S blížícím se jarem se příroda zazelená a je čas připomenout si zásady třídění odpadů a recyklace. A aby takové téma děti bavilo, připravili jsme pro ně zábavnou hru...

n

22.8.2018 | Den železnice 2018

Také letos bude naše Království součástí oslav Dne železnice. Mnoho zajímavého se děje na nádraží Praha - Smíchov... A v ten den k nám do Království určitě nejezděte metrem!!!

n

31.3.2018 | Cyklohráček rozjel pátou...

Unikátní výletní vlak pro celou rodinu a pro cyklisty vyjede už tuto sobotu na atraktivní trasu z Prahy na Okoř a do Slaného. I letos pojede z pražského hlavního nádraží po malebné trati Pražského semmeringu. Děti se opět mohou těšit na tři speciální vozy plné her a hraček, ve vlaku se jim budou věnovat hrajvedoucí a ve Slaném se mohou vydat na cestu za pokladem. Lákadlem letošního roku jsou noví partneři Cyklohráčku, kteří jeho cestujícím nabízejí levnější vstupné – nově jde například o Zoopark Zájezd nebo Muzeum včelařství v Kolči.

n

21.12.2017 | Soutěž o popelničky s Tondou...

Otevíráme revitalizovanou hernu pro nejmenší a oslavíme to hrou o popelničky ve středu 27. 12.

n

Stránka 1234567 ... 25