Aktuality a novinky

Přečtěte si, co je u nás nového! Rozhovory a reportáže z celého vlakového světa! V rubrice Z Království pak najdete všechno, co se právě děje v našich kolejištích!

27.4.2017 | Máte doma budoucího obkladače?...

A je tu další sobota s řemesly v Království... Už jsme měli malíře i malíře, elektrikáře a dokonce i sádrokartonáře, jako další akce cyklu „Řemeslo žije, aneb Kdo umí, ten umí.“, které realizujeme za podpory Hospodářské komory hl. m. Prahy a ve spolupráci s Akademií řemesel Praha - Střední školou technickou Na Zeleném pruhu a Střední odborné školy stavební a zahradnické, Na Jarově a za odborného dohledu jednotlivých profesních cechů. Pokračujeme v sobotu 29. dubna...

n

12.4.2017 | 1. číslo časopisu o mašinkách...

Zelený čtvrtek je prvním dnem prodeje 1. čísla zábavného čtvrtletníku pro děti od 3 let

n

31.3.2017 | Showroom Českých drah a...

Po rekonstrukci byl včera otevřen pro návštěvníky nový showroom ČD a funkční stanoviště strojvedoucího motorového vozu 810!

n

2.3.2017 | Soutěž o popelničky s Tondou...

Zahájili jsme březnový cyklus sobotních soutěží s Tondou Obalem o plastové popelničky pro děti a fotky na památku, tak si pro ně také přijďte!

n

24.1.2017 | Autogramiáda hokejistů v...

Využijte příležitosti a vezměte děti v neděli k nám do Království! Mohou získat autogram a rozhovor s aktivními hráči prvoligového hokejového týmu.

n

Stránka 1234567 ... 24