VSTUPNÉ

Ceník je platný od 20. listopadu 2021. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Slevy a různé marketingové akce nelze sčítat ani kombinovat.
 • POZOR! Vzhledem k rozsahu expozice, prodáváme poslední vstupenky v 18:00.

Základní vstupné

 

Typ vstupenkyCena
základní vstupné (dospělí)260 Kč
děti do 15 let, studenti, senioři, ZTP, ZTP/P
(osobní asistenti návštěvníků s průkazem ZTP/P vstup zdarma)
260 Kč
děti do 1 metru (pouze v doprovodu dospělé osoby)50 Kč
 • Běžnou vstupenku lze použít pouze v den, kdy byla zakoupena.
 • V případě požadavku zákazníka, lze zakoupit vstupenku jako „časovou“, taková má platnost po dobu 12 měsíců od zakoupení a opravňuje k jednomu vstupu do expozice.
 • Vstupenka je jako použitá zavedena do systému okamžikem jejího načtení turniketem při vstupu a pozbývá platnosti v okamžiku opuštění expozice. Jestliže zákazník projeví přání se do expozice ještě týž den vrátit, dostane od obsluhy při výstupu razítko na vstupenku (nebo ruku), kterým se prokáže při návratu.
 • Návštěvník je povinen se na vyžádání personálu expozice prokázat platnou vstupenkou v libovolném okamžiku jeho přítomnosti v expozici.
 • Poukazy a kupony na dětské vstupenky zdarma platí pouze při současném nákupu odpovídajícího počtu vstupenek pro dospělého za plnou cenu (1+1).
 • Poukazy na volné dětské vstupenky mohou využít pouze individuální návštěvníci. Jako náhrada za úhradu vstupného pro dětské kolektivy a skupiny nejsou akceptovány.

Skupinové slevy na vstupné

Typ skupiny / slevy Cena
školní exkurze (doprovod vstup zdarma: 1 pedagog na 15 žáků, cena dle vybraného programu) od 135 Kč
skupina (15 a více účastníků) 200 Kč/os
 

Zvýhodněné vstupné

Slevy pro zákazníky Českých drah a.s.Sleva
po předložení jízdenky ČD jakékoliv hodnoty platné v den návštěvy expozice10%
při prokázání se platnou In-Kartou15%
poukaz na vstupenku za 50 Kč  poukaz lze zakoupit výhradně v pokladně Českých drah při současném nákupu místenky na vlak do Prahy nebo Prahou projíždějící • poukaz platí 3 měsíce ode dne nákupu a v tomto intervalu jej lze v pokladně expozice vyměnit za jednu vstupenku pro jednu osobu (bez rozdílu věku) do Království železnic •až 80%

Výhodné roční vstupenky

Chodíte k nám pravidelně? Pak právě pro vás je určena vstupenka s platností na jeden rok. Nutnost vydat o něco více peněz najednou, je vyvážena výraznou slevou!

Roční vstupenky Cena
roční balíček pro jednu osobu 1000 Kč
roční balíček: 1 dospělý + 1 dítě do 15 let  2000 Kč
 • roční vstupenka opravňuje k 5 návštěvám Království během její platnosti, můžete je tak využít kdykoliv se vám to hodí. Platnost je na vstupenkách natištěna.
 • roční balíčky jsou nabízeny se slevou – pro jejich nákup již není možno uplatnit další slevy, uvedená cena je konečná, vč. DPH
 • upozorňujeme, že v případě ztráty vstupenky nemáme možnost nijak zablokovat její využití případným nálezcem. Vystavení duplikátu ztracené roční vstupenky proto není možné! Výjimkou může být fyzické poškození (např. polití kávou apod., pokud budou základní údaje roční vstupenky alespoň trochu čitelné).

 

Doplňkové produktyCena
tisk fotografie na památku z „foto-budky“ se zeleným plátnem (matný fotopapír 15 × 10 cm)45 Kč

Obecné informace:

 • Království železnic a EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Prodávající eviduje tržby pouze v oblasti maloobchodu – prodej zboží, a to od 1. 3. 2017 dále. Prodej vstupenek bude (v souladu se platnými ustanoveními zákona) evidován až ve III. vlně; původně od května 2020, zatím odloženo.

 • Stravenky, či benefiční karty a poukazy bohužel nepřijímáme.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA VSTUPENKY

Udělejte svým blízkým radost a darujte jim poukaz na jednorázovou nebo roční vstupenku do Království železnic!V naší největší modelové železnici na obdarované čekají doslova stovky metrů kolejí, desítky lokomotiv, pohyblivé automobily, tisíce postaviček, dominanty České republiky a spousta zábavy. To se prostě musí zažít!

Velmi se omlouváme, on-line prodej vstupenek do Království železnic v e-shopu Bambule byl ukončen. Během několika dnů bude e-shop obnoven s novým partnerem na nové adrese. Prodej bude dále realizovat společnost Efko, výrobce populárních figurek Igráček, aut MultiGo a dalších. Informace o datu zahájení prodeje a nová adresa e-shopu bude co nejdříve uvedena na tomto místě…