VIRTUÁLNÍ REALITA ZDARMA

VÁŽENÍ OBYVATELÉ PRAHA 5,

již od roku 2009 sídlí naše Království železnic ve vaší krásné „pětce“ a sdílíme s vámi to dobré i zlé… Vidíme, jak se Smíchov, Praha 5 i celé město mění, a s radostí vnímáme, že je stále čistší a příjemnější. Jistě, zčásti je to způsobeno totálním výpadkem turistického ruch, ale i my všichni (nebo alespoň většina z nás :-), na tom máme svůj díl zásluh. A to „jen“ proto, že přemýšlíme nad množstvím odpadů, které produkujeme a ty třídíme.

A jestli i Vy třídíte správně, to si nyní můžete ověřit během Vaší návštěvy u nás. Ve spolupráci s EKO-COM a.s. a Calliditas, s.r.o. jsme připravili zábavnou soutěž v prostředí virtuální reality. Tato aktivita je obvykle placena, ale díky projektu v dotačním programu MČ Praha 5: Místo pro život a ekologické projekty,  je do konce roku 2021 právě tato soutěž pro všechny obyvatele Prahy 5 a také všechny školy, které sídlí „na pětce“, zcela ZDARMA!

 

Ukázka z prostředí samotné soutěžní aplikace (omluvte horší kvalitu videa, bylo pořízeno snímáním simultánního výstupu z VR brýlí na obrazovku LED TV)

Více informací o Virtuální realitě v Království železnic a ilustrační video (klikněte zde).