Prodloužení platnosti poukazů a vstupenek

Vzhledem k nuceným a dlouhotrvajícím uzávěrám expozice v tomto i minulém roce, jsme se rozhodli paušálně prodloužit platnost poukázek a nevyužitých vstupenek, které nebylo možné uplatnit . To však nelze provést u všech typů, a proto pro snazší orientaci a abychom předešli nedorozumění, upřesňujeme zde podmínky pro různé varianty…

 • Dárkové poukázky vydané a zakoupené v pokladně Království železnic nebo prostřednictvím e-shopu Bambule:
  • dárkové poukazy KŽ: standardní platnost jeden rok ode dne nákupu – do konce jejich platnosti, nebo do 31. 8. 2021, podle toho, které datum nastane později,
  • poukaz na vstupenky do KŽ z e-shopu Bambule: standardní platnost = 90 dnů ode dne nákupu – do konce jejich platnosti, nebo do 31. 8. 2021, podle toho, které datum nastane později.
 • Roční balíčky vstupenek zakoupené v pokladně Království železnic nebo hrazené fakturou např. FKSP či jako zaměstnanecký benefit: standardní platnost = jeden rok ode dne nákupu – platnost dosud nevyužitých vstupenek z těchto balíčků je prodloužena do 30. 12. 2021. Při každé z návštěv předložte jednu nevyužitou vstupenku v pokladně expozice, pokladní vydá novou vstupenku stejného typu s nulovou cenou, platnou v den návštěvy.

Poukázky a kupony zakoupené u našich partnerů

 • Zakoupené prostřednictvím Slevomat.cz: aktualizace (30. 6. 2021) Na základě dodatku Smlouvy, lze nevyužité vouchery s původní platností do 30. 6. 2021, uplatnit v pokladně expozice až do 31. července 2021.
 • Zakoupené za ČD Body: do 31. 7. 2021.
 • S místenkou ČD na vlak do Prahy: do 31. 7. 2021.
 • Slevy na nákup rodinné vstupenky s BILLA: do 31. 7. 2021.

Poukázky získané v marketingových akcích zdarma

 • Poukaz na dětskou vstupenku (1+1) Dětská jízdenka ČD – bez ukončení platnosti, lze využít kdykoliv.
 • Poukaz na dětskou vstupenku (1+1) k zakoupené vstupence pro dospělého (Cyklohráček, účet za nákup v KH Bambule, a podobně): do 31. 7. 2021.
 • Poukazy pro školní třídy: do 30. 12. 2021.

 

Jste držiteli poukázky, která není ve výčtu uvedena? Pošlete nám jeji fotku nebo scan na kontaktní e-mail (níže) k posouzení.
Upozornění: jestliže Vašemu poukazu končila platnost před nebo 12. března 2020, prodloužíme platnost pouze v případě, že jde o dárkový poukaz KŽ.

 

Království železnic

Adresa expozice
Stroupežnického 23, Praha 5 – Smíchov
Tel.: +420 257 211 386 (pouze během otevírací doby expozice / pokud odpověď na Váš dotaz nenaleznete v horní části hlavní strany tohoto webu a nedovoláte se, prosíme, využijte kontaktní e-mail)
E-mail: info@kralovstvi-zeleznic.cz

Rezervace termínu návštěvy pro školy
E-mail: rezervace@kralovstvi-zeleznic.cz

Pro média
Provozovatelem expozice je: Ústav modelů ve vzdělávání. z.ú.

Poslat adresu do telefonu