Nabízíme možnost návštěvy KRÁLOVSTVÍ ŽELEZNIC zdarma pro pražské příměstské tábory, mateřské školy či domy dětí a mládeže, které fungují v období letních prázdnin

Učitelé základních a mateřských škol dnes mají mnoho atraktivních možností, kam vyrazit se svou třídou na výlet, či za poznáním. Pokud k tomu využijí také programy, financované z Evropských prostředků, nezatíží rozpočet školy, ani rodičů.

Jednou z takových možností je návštěva největší modelové železnice ve střední Evropě v KRÁLOVSTVÍ ŽELEZNIC. Jedná se o velmi oblíbenou pražskou atrakci, ve které máte poblíž stanice metra Anděl šanci nalézt model šesti krajů naší vlasti a 30 000 jejich malých obyvatelů, žijících na téměř 500 metrech čtverečních. V rámci programu interaktivní polytechnické expozice přitom mají pražské základní a mateřské školy možnost navštívit tuto vyhledávanou atrakci zcela zdarma. Navíc pojetí expozice žákům zábavnou formou nabídne pohled do jednotlivých oblastí pracovního života, včetně možnosti si vybranou profesi osahat v praxi.

Chcete pro vaši školu domluvit termín? Nebo máte zájem o podrobnější informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Mgr. Daniel Hendrych, koordinátor aktivit

hendrych@hkp.cz, 703 143 908

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *