previous arrow
next arrow
Slider

Do Království se školou

Vážení pedagogové,

Zveme Vás do Království železnic. Přijeďte se svými dětmi, žáky a studenty na zajímavou a zábavnou exkurzi, při níž všichni nahlédnete do úžasného malého světa největší modelové krajiny v naší republice a s využitím ověřeného vzdělávacího programu a široké nabídky pracovních listů budete moci výuková témata nejen vysvětlit, ale současně i názorně prezentovat ve 3D provedení, blížícím se reálnému světu.

 

Návštěva Království železnic je vhodná nejen pro účely dopravní výchovy a témat spojených s problematikou bezpečnosti. Pro děti různých věkových kategorií jsou připraveny aktivity i v souvislosti se zpracováním a recyklací odpadu, energetikou nebo dějinami města, které poznají zábavnou formou. Stále pracujeme na nových pracovních listech. V nejbližší době můžete očekávat nové pracovní listy z oblasti Svět kolem nás – profese.

Pracovní materiály ke stažení

Ceník vstupného pro exkurze

Rezervujte si u nás exkurzi

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu

S odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zamluvení exkurze do Království železnic.

Vyčkejte prosím na potvrzení Vaší rezervace, které Vám bude odesláno na Váš email.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (e-mailu), který bude využit k marketingovým účelům (zasílání newsletteru, cílení reklamy na Faceboku) pořadatele akce a partnera. Království železnic a.s. je registrovaným správcem osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona 101/2000 Sb. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje nebudou zpřístupněny, prodány či jinak přenechány třetí straně.