Velká letní soutěž pro cestovatele 2016

 

 

SOUTĚŽ SKONČILA!
Výherní listinu hlavní soutěže i mini-soutěže naleznete zde...  

Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se zase někdy příště.

---------------------------------

Samotné vizitky jsou však na všech stanicích stále k dispozici a v prodeji.

 

Každý jezdí rád na výlety a jarní víkendy či letní prázdniny jsou na to rozhodně nejlepším obdobím v roce. A pokud navíc můžeme díky výletu ještě něco vyhrát, vypadá to na skvělý způsob, jak si užít spoustu zábavy!

 

Princip soutěže:

 
• Úkolem soutěžících je uskutečnit během doby trvání soutěže výlety do 6 z 9 soutěžních měst, na nádraží zakoupit v pokladně společnosti České dráhy speciální Absolventskou vizitku nádraží a nalepit její pravou část označenou „HRACÍ KARTA” do jednoho z políček na přední straně této hrací karty.
 
HRACÍ KARTA HLAVNÍ SOUTĚŽE KE STAŽENÍ ZDE:
KZEL - SoutezProCerstovatele2016 - hraci karta.pdf (dokument Adobe PDF)KZEL - SoutezProCestovatele2016 - hraci karta.pdf
 
• Po nalepení šesté vizitky vyplnit kontaktní údaje a odpovědět na tipovací otázku. Kompletně vyplněnou kartu následně odevzdat v pokladně expozice pořadatele nebo zaslat poštou na adresu: Království železnic, Stroupežnického 23, 150 00 Praha 5. Obálku označte heslem: Soutěž Absolventské vizitky - nádraží.
 
• Do soutěže budou zařazeny pouze karty, které budou obsahovat 6 nalepených vizitek z nádraží II. kola soutěže, vyplněné jméno a příjmení, kontaktní e-mail, odpověď na tipovací otázku, zaškrtnutý souhlas se zpracováním osobních údajů a podpis. Pořadí v soutěži určí absolutní rozdíl mezi odpovědí účastníka na tipovací otázku a skutečností.
 
• Pořadatelem soutěže je Království železnic a.s., IČ: 278 80 117, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, vložka 11727, oddíl B. Osobní údaje soutěžících budou sloužit k vyhodnocení soutěže a k marketingovým účelům pořadatele a partnerů akce. Království železnic a.s. je registrovaným správcem osobních údajů v souladu s ustanovením zák. 101/2000 Sb. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje nebudou nikdy zpřístupněny, odprodány či jinak přenechány dalším, zde neuvedeným subjektům.

• Výhry budou výhercům vydány osobně v expozici pořadatele. Pořadatel nezasílá výhry poštou, kurýrní službou ani jinak. V případě, že výherce nebude mít možnost výhru převzít osobně, může být vydána v zastoupení na základě plné moci. Výherce nemá právo požadovat za výhru výměnou finanční prostředky nebo jiné nefinanční plnění.

Absolventské vizitky II. kola soutěže je možné zakoupit v pokladně či info-centru společnosti České dráhy v těchto stanicích: Benešov u Prahy, Beroun, Břeclav, Česká Třebová,  Děčín hl. n., Frýdek - Místek,  Hradec Králové hl. n., Cheb a Opava východ.

 
MINI - SOUTĚŽ
Princip mini - soutěže je shodný s velkou soutěží, liší se v tom, jaká nádraží jsou do ní zařazena a na hrací kartu se lepí jen 5 z 8 vizitek.
 
Absolventské vizitky I. kola, které hrají v mini-soutěži, lze zakoupit v těchto stanicích: Ostrava hl.n., Ostrava - Svinov, Pardubice hl.n., Olomouc hl.n., Praha hl.n., Ústí n. L. hl.n., Brno hl.n., České Budějovice a Liberec.

 


HRACÍ KARTA MINI - SOUTĚŽE KE STAŽENÍ ZDE:
KZEL - MINI-SoutezProCestovatele2016 - hraci karta.pdf (dokument Adobe PDF)KZEL - MINI-SoutezProCestovatele2016 - hraci karta.pdf

  

 

 

Partneři soutěže: