Madeta - akce - fotka zdarma - jaro 2017

Zaujal Vás náš inzerát na obalech mléka od Madety, v němž nabízíme volné místo řidiče tramvaje s pohodou na pracovišti a výhledem na modelové kolejiště?

Pak jste na správném místě a v inzerci slíbený dárek máte na dosah, neboť právě zde je ke stažení hrací karta akce (dokument Adobe PDF)zde je ke stažení hrací karta akce 1.5 MB

Pracovat s ní můžete dvojím způsobem:

 1. nalepíte na ní 4 čtyřlístky z obalů od Lipánka nebo jiných produktů Madety a odevzdáte jí v naší pokladně. Obratem obdržíte kód na vytištění fotografie z kolejiště na památku, nebo
 2. se účastníte soutěže, tedy po nalepení čtyřlístků kartu obrátíte, vyplníte kontaktní údaje na rubové straně a doplníte Váš tip na počet návštěvníků, kteří projdou turnikety do Království železnic v období mezi 1. květnem a 30. červnem 2017. I takto doplněnou kartu pak vyměníte v pokladně expozice za kód na fotografii z Království zdarma. Navíc ale budete zařazení do soutěže o 3 rodinné vstupenky 2+3 do Království s roční platností, takže budete mít dostatek času si návštěvu v klidu naplánovat. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena níže...

Samotné fotografie z kolejiště vznikají tak, že se postavíte před zelené pozadí v expozici a našimi šikovnými programátory vyvinutý systém Váš obraz složený s vybraným motivem v reálném čase promítá na monitor. Můžete se do scény jen postavit nebo jakkoliv popustit uzdu bláznivým nápadům a kreativitě. Po pořízení snímku a vložení kódu, je pak vytištěna fotografie 15×10 cm. Jeden kód = jedna fotka zdarma. 

Již nyní je k dispozici 15 motivů a stále přidáváme další. Navíc jsou tu i speciály s partnery, během březnových sobot se můžete vyfotit u třídící linky nebo u vozu, který sváží plasty, v dubnu to bude s vlakem ve švýcarských Alpách a podobně. Několik ukázek vzorových snímků přinášíme pro lepší představu....

 

Pravidla soutěže

 

 • Úkolem účastníků akce je vystřihnout a nalepit 4 kusy čtyřlístků z obalů Lipánků nebo jiných produktů Madeta na herní kartu. Pak vyplnit požadované osobní údaje, tipnout počet návštěvníků expozice v uvedeném časovém období a kartu odevzdat v pokladně Království železnic (Stroupežnického 23, Praha 5 – Smíchov).
 • Za vyplněnou kartu získává ten, kdo ji v pokladně expozice odevzdá, obratem a bez dalších podmínek 1 kus kódu na vytištění fotografie na památku zdarma. Jedna vyplněná karta = kód na jednu fotografii.
 • Každý účastník může odevzdat libovolný počet karet.
 • Každá herní karta do soutěže musí být vyplněna včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů, které budou využity k vyhodnocení akce a k marketingovým účelům pořadatele a partnera akce. Království železnic a. s. je registrovaným správcem osobních údajů v souladu s ustanoveními zák. 101/2000 Sb. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje nebudou nikdy zpřístupněny, prodány či jinak přenechány třetí straně.
 • Je-li účastníkovi akce méně než 15 let, musí herní kartu podepsat zákonný zástupce.
 • Kód za vyplněnou kartu je možné získat pouze v pokladně expozice Království železnic. Pořadatel v žádném případě nezasílá kódy poštou, kurýrní službou a ani jinak.
 • Výherce nemá nárok požadovat výměnou za výhru finanční prostředky nebo jiné nefinanční plnění.
 • Pořadatelem soutěže je Království železnic a.s., IČ: 278 80 117, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, vložka 11727, oddíl B.
 • Akce - soutěž běží do 30. června 2016. Výherci některé ze tří rodinných vstupenek 2+3 budou kontaktování na uvedený mail. Pořadí bude určeno absolutním rozdílem mezi tipem, který soutěžící napsal/a na kartu a skutečností. 

 

Partner akce