Výlety s malými dětmi

Kam vyrazit na výlet s malými dětmi v Praze? Posuďte náš tip na výlet. Projděte se Českou republikou a nenachoďte přitom žádné kilometry. Jediné co musíte, je se dopravit k obchodnímu centru Anděl v Praze do Království železnic Stroupežnického 23, Praha 5.

Model Prahy pro rodiny s dětmi

V Království železnic, budete mít jako na dlani nejen zmenšený model hlavního města Prahy, ale i Středočeského, Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje a další kraje budou postupně přibývat. S dětmi můžete vyrazit na příklad na Pražský hrad, rozhlednu na Petříně, Žižkovský televizní vysílač, nebo si prohlédnout budovu Hlavní nádraží či budovu Národního muzea.

Nebo byste raději na výletě s malými dětmi navštívili hrad Karlštějn? Není problém, v Království železnic se na výletě s malými dětmi nudit nebudete. Už jste někdy spočítali mosty v Praze? Určitě ano, ale viděli jste je už všechny najednou? Úžasný malý svět Království železnic je prezentuje na obřím urbanistickém modelu Prahy.

Vláčky pro celé rodiny i s dětmi

Pro prehrani filmu potrebujete Flash Player.
Mají vaše děti rádi vláčky? A viděli už někdy nádraží z výšky a detailně? Jednotlivé železniční stanice, jejich členění, počet nástupišť i architektura maximálně vycházejí ze skutečnosti, detaily jsou velmi precizně zpracované.

Na výlet do Království železnic ale můžete vyrazit i s dětmi, které mají raději autíčka. V modelu se kromě proplétajících vlakových souprav, prohánějí i blikající auta a autobusy. Jezdí tu metro i tramvaje. Na křižovatkách a semaforech si dávají přednost a tak srážky a kolize tu nenajdete. Vltavu a Sázavu brázdí výletní lodě.

Zastavte se na výlet s malými dětmi také v Mostě na Autodromu, pohyblivý autopark závodních vozů nadchne snad každého. Stačí jen stisknout tlačítko a závodní auta vyjedou na trať. Mostecká uhelná pánev s povrchovým dolem Bílina vám představí funkční model rypadla.

 

 

Železnice pro rodiny s dětmi ve dne i v noci

Ještě vát to nestačí? Tak na svém výletě s malými dětmi zažijte, jak vypadá Česká republika nejen ve dne ale i v noci. Den a noc střídá ve dvacetiminutových intervalech, pozvolna se stmívá, rozsvěcují se pouliční lampy a světýlka v oknech a posléze se plynule rozednívá. Modeláři šli do takových detailů, že některé pouliční lampy svítí studeným bílým světlem, jiné teplým žlutým.

Tak už zbývá jen nahlédnout do ceníku, zjistit si slevy a vyrazit. Těšíme se na vás v Království železnice.