Dětský koutek

Nevíte kam s malými dětmi, které dlouho nevydrží prohlížet obří model v Království železnic? Speciálně pro ně máme k dispozici dětský hrací koutek, který je umístněn v II. podzemním patře. V celém dětském koutku, který je na ploše 35 m2 si může najednou hrát až 20 dětí. Takže kamarády na hraní si vaše děti v dětském koutku rozhodně najdou.   

Dětský koutek a jeho hračky

Na co se tedy mohou těšit? Připravili jsme spoustu nejrůznějších hraček, kterými dětský koutek vybavili partneři Království železnic, tedy sít prodejen hraček POMPO a české zastoupení dánského výrobce LEGO Trading s.r.o.

Děti si tedy mohou vybrat, s čím si budou hrát. Dětský koutek není zaměřen jen na mašinky a koleje. Děti si zde můžou pohrát s plyšovými zvířaty, počínaje žabákem, žížalou a konče například kočičkou. Pro nejmenší děti máme připravenou stavebnici Duplo a pokud máte malé neposedy, určitě je zaujme skluzavka. Nejen pro holčičky je zde i domeček na hraní.

Inspiraci pro stavby z LEGA mohou větší děti načerpat na výstavě LEGO City, která je umístěna v prostoru určeném pro Jihočeský kraj v budovaném modelu České republiky na celkové ploše 100m2.

Dětský koutek i s kinem

Vedle POMPO dětského koutku je malý kinosál, kde promítáme (u nás relativně málo známé) filmy z produkce LEGO. Děti si mohou připomenout pohádku o Mašince Tomášovi a jeho přátelích z ostrova Sodor, jehož největší Evropský model i se všemi postavičkami samozřejmě v Království železnic také máme. A tak neváhejte a přijďte se podívat. Bude to jistě příjemné zpestření dne v Království železnic.

Filmová představení s LEGO panáčky jsou:

  • v pracovní dny vždy v 10:00 a 15:00 hodin
  • o víkendech po celý den

Pro větší děti je k dispozici herní konzole XBOX, kterou samozřejmě nenajdetev dětském koutku, ale poblíž expozice Lego City, tedy u Jihočeského kraje a v hlavním kinosále.

Přijďte si se svými dětmi užít den plný zábavy, poučení a vzdělání do Království železnic, ceník a naše slevy vás jistě zaujmou.

Upozorňujeme rodiče, že v dětském koutku musí na děti dohlížet a vstup není povolen v obuvi! Pro zájemce jsou vedle vstupu k volnému použití jednorázové igelitové návleky.