Jak ušetřit na vstupném

Vážení návštěvníci,

Jakkoliv jsou vstupenky k nám, při průměrné době návštěvy 2 - 4 hodiny, stále levnější než na některé konkurenční atrakce (z nichž část jsou dokonce organizace dotované z městského nebo státního rozpočtu), jsme si vědomi, že mnozí z nás musí v dnešní době dobře zvažovat každou korunu. Proto vám přinášíme několik tipů, jak při nákupu vstupenek ušetřit:

Chodíte k nám pravidelně?

Kupte si rodinný roční balíček na 5 vstupů pro tolik lidí, kolik potřebujete (2+1 až 2+4). Využít je můžete kdykoliv během jejich platnosti a ta je na nich vytištěna. Sleva je i více než 50 %, takže ačkoliv ve chvíli nákupu vydáte více peněz, nakonec opravdu dost ušetříte.

Jestli jste u nás ještě nebyli, nekupujte zajíce v pytli, kupte si běžnou rodinnou vstupenku dle ceníku. Jsme si docela jisti, že se vám bude u nás líbit, a tak jestliže se rozhodnete na odchodu koupit roční balíček vstupenek, odečteme vám přesně tolik, kolik jste zaplatili za běžné vstupné z ceny rodinného ročního balíčku. Samozřejmě také odečteme jeden již absolvovaný vstup z původních pěti, ale stále je to sleva jeko hrom! Nabídka odečtu z ceny platí pouze v případě, že roční balíček kupujete pro stejně velkou rodinu, jako běžné vstupné, které chcete odečíst (např. 2+3 a 2+3). Jakékoliv jiné kombinace nejsou povoleny. Využitím této nabídky ale pořídíte jednotlivé návštěvy za neuvěřitelnou cenu.

Příklad: koupíte běžnou rodinnou vstupenku 2+2 se slevou 10 %, tedy za 560 Kč. V expozici se vám zalíbí a rozhodnete se k nákupu ročního rodinného balíčku. Předložíte v pokladně použitou vstupenku a vyžádáte si roční balíček. Pokladní vám vydá 4 kusy rodinných vstupenek 2+2 s platností na jeden rok a z ceny balíčku (1500 Kč) odečte předtím zaplacených 560 Kč. Tak získáte 4 rodinné vstupenky za cenu 960 Kč, tedy jedna rodinná vstupenka 2+2 vás přijde na pouhých 235 korun!!! A to je rozhodně nabídka, jakou jinde nedostanete. Jestliže s námi souhlasíte, pomozte nám udržet expozici v provozu a doporučte nabídku i vašim známým.

Jezdíte autem? Zkuste to někdy vlakem Českých drah:

Pokud pojedete do Prahy na výlet vlakem a koupíte si místenku, můžete si zároveň v pokladně ČD koupit i poukaz na vstupenku do Království, a to za pouhých 50 korun! Více o akce zde...

Jste soutěživí?

Vyzkoušejte štěstí v našich soutěžích - o vstupenky nebo slevy hrajeme poměrně často. Aktuálně běžící soutěže naleznete vždy na našich www stránkách a na Facebooku.

Jste v seniorském věku?

Využijte zvýhodněné vstupné ve všední dny. Cena 80 Kč za osobu starší 65 let, platí každé úterý a čtvrtek od 14. do 18. hod., pokud jsou pracovními a školními dny. Sleva tedy neplatí ve svátky a ve dnech, kdy běží ve školách letní, jarní a vánoční prázdniny.

POZOR!

Při využití slevy pro seniory 50 % není možné současně využít poukázky na dětské vstupenky zdarma, neboť ta je v režimu 1+1 a předpokládá zakoupení vstupenky pro dospělého za plnou cenu.

Slevy nelze sčítat či kombinovat.