Do Království jen za 50 korun?

Ano, STÁLE je to možné... Pro neutuchající dotazy, bude-li akce opakována, jsme zajistili její prodloužení - NA NEURČITO
A je to opravdu unikátní nabídka, kterou přinášíme fanouškům malých a velkých mašinek!

 

Vzor poukázky - klikněte pro zvětšeníKrálovství železic uzavřelo smlouvu o spolupráci s Českými drahami, a díky tomu si každý, kdo pojede vlakem do Prahy a koupí si místenku, může současně zakoupit Poukázku Království železnic za 50 korun. Tato poukázka pak bude v pokladně naší expozice vyměněna za vstupenku pro dospělého, seniora nebo dítě - podle požadavku držitele, a to bez dalších podmínek nebo doplatků.

Pokud tedy plánujete výlet do Prahy s rodinou a koupíte místenky pro dva rodiče a dvě děti, můžete zároveň koupit 4 poukázky po 50 korunách. Díky, tomu se dostanete do Prahy pohodlně a vstupné k nám pro rodinu 2+2 vyjde na 200 Kč, namísto běžné rodinné vstupenky za 600 Kč.

Parametry akce:

 

  • místenku a poukázku na vstupenku je třeba zakoupit pouze v pokladně ČD (místenky jiných dopravců nejsou akceptovány) pro spoj ČD, který má v Praze cílovou stanici, nebo Prahou projíždí
  • poukázka bude vystavena na základě vyžádání cestujícího
  • poukázku může uplatnit každý, bez rozdílu věku
  • poukázky mají platnost 90 dnů od zakoupení a kdykoliv v této době je možné je v pokladně vyměnit za vstupenku
  • cena zaplaceného jízdného do vlaku ČD není rozhodující (pojedete-li rychlíkem do Prahy nepř. jen z Berouna a koupíte si místenku, i tak bude poukázka Království železnic stále jen za 50 Kč)
  • akce platí do: AKTUALIZOVÁNO: PLATNOST AKCE JE PRODLOUŽENA NA NEURČITO!

 

 Partner akce: