Den s vlkem a zajícem

Prázdniny jsou za námi, ale zábava v Království železnic zdaleka nekončí. Již tuto sobotu se u nás uskuteční Den s vlkem a zajícem, hlavními hrdiny známého animovaného seriálu Jen počkej, zajíci!

 
 

Oblíbení hrdinové tohoto kultovního seriálu se nebojí nových výzev a o letošním podzimu představí fanouškům svou novou show na ledě pro celou rodinu, na níž se můžete těšit na zimních stadionech vybraných českých měst.


Ještě předtím se ale zastaví v Království železnic, kde si pro děti připravili sobotu plnou zábavy. Kromě vlka a zajíce přijde i speciální host – tím nebude nikdo jiný, než špičkový krasobluslař Tomáš Verner. Jeho autogramiáda začne v 10 hodin.

  

A protože vám chceme vždy nabídnout něco navíc, i na této akci pro vás máme připravený bonus – za nákup rodinné vstupenky do Království železnic dostanete tuto sobotu jeden dětský lístek na show na ledě s vlkem a zajícem zdarma!


Každý účastník akce dostane navíc poukaz na slevu 10% na jakékoli zboží ze sortimentu prodejny Knihy Dobrovský ve Stroupežnického ulici 21.


Nenechte si ujít Den s vlkem a zajícem v sobotu 6.9. v Království železnic.

 

Premiéra show na ledě Jen počkej, zajíci, se koná 20.9. v Praze. Dále se s vlkem a zajícem můžete setkat 27.9. v Olomouci, 4.10. v Pardubicích, 11.10. v Liberci, 18.10. v Českých Budějovicích, 8.11. v Brně a 15.11. v Ostravě. Více na http://www.jen-pockej-zajici.cz