Hledáme provozního technika

11.5.2016 | Království železnic přijme provozního technika na HPP

Provozní technik na HPP aktualizováno 1. června 2016

(už nehledáme, našli jsme ;-)

 

Království železnic přijme provozního technika na HPP. Hlavní náplní práce je údržba a servis modelů lokomotiv a aut, dohled a zajištění funkčního provozu modelových kolejišť, včetně jejich průběžné údržby a řešení kolizních situací. S tím souvisí také vedení evidence provozu - především najetých "motohodin" a příprava podkladů pro servis.

Dále nabízíme možnost spolupráce na dalších projektech vznikajících nejen v prostorách expozice, spolupráce s elektrotechniky a IT, možnost podílet se na vývoji nových technologií a údržbě již stávajících externích projektů pro třetí strany. Fantazii se ale u nás meze nekladou, každý nápad lze zrealizovat.

Předpoklady:

  • Hledáme šikovné ruce. Nezáleží nám na věku (pokud vás fyzicky nijak neomezuje), ani pohlaví. Nezáleží nám na životopisech. Hledáme někoho, kdo umí opravit cokoliv, jakkoliv a ideálně na počkání. Hledáme někoho, kdo rád dělá na něčem, co ještě nikdy předtím nedělal. Přednost dáme těm, kteří mají zkušenosti se slaboproudou elektronikou nebo modelářstvím nebo IT. Nebo všechno dohromady :-)

Pracovní doba:

  • krátký a dlouhý týden: 7:45 - 20:00
  • další informace Vám rádi sdělíme při osobním setkání