Soutěž o popelničky s Tondou Obalem

2.3.2017 | Zahájili jsme březnový cyklus sobotních soutěží s Tondou Obalem o plastové popelničky pro děti a fotky na památku, tak si pro ně také přijďte!

Zhruba od 10:00 do 16:00 (s přestávkou na oběd okolo 12. hodiny) se budoe během sobot v březnu v expozici pohybovat promotér našeho partnera EKO-KOM, který bude dětem a rodičům nabízet k vyplnění zážitkové mapy s otázkami na téma třídění a recyklace odpadů. U herny ondy Obala ve spodním patře bude navíc přítomen lektor, která ještě důkladněji prověří znalosti dětí a ukáže jim také výrobky z recyklátů

Odměnou za správné odpovědi budou dvě varianty dárkových plastových popelníček, které se dětem hodí na tužky, pastelky nebo jako schránka na všeliké tajnosti ;-) Zelená je odměnou za správně vyplněnou Zážitkovou mapu a oranžová je připravena pro ty nejlepší u lektorského stolku u herny.

Ale to není všechno!

Jednou z výher bude také kód, který Vám umožní vytisknout si na památku fotku z kolejiště, do níž budete klíčování poté, co se vyfotíte na zeleném pozadí za tramvají. Můžete se tak virtuálně postavit na stupačku svozového auta nebo k pásu na třídící lince... a takovou fotku jen tak někde nezískáte, tak si pro ni a pro popelničky přijďte už tuto sobotu do Království železnic na Smíchově.

Těšíme se na vás!

Ale jestli jsou Vaše děti ještě malé na to, aby soutěžily, jistě si užijí novou hernu s prolézačkami, která je koncipována tematicky právě k problematice třídění a recyklace odpadu. Fotky herny zde: