Dětská dráha zručnosti Skibi bude opět v Království

26.1.2016 | Také v tomto roce bude v Království poslední víkend v lednu, únoru a březnu dětem k dispozici překážková dráha zručnosti.

Dráha zručnosti pro malé cyklisty bude jako obvykle instalována v kinosále, v prvním podlaží naší expozice ve třech termínech (viz níže) vždy 
v sobotu a v neděli. 

Skibi dodá nejen samotnou dráhu, ale také dětská kola a samozřejmě i ochranné přilby. Děti si dráhu vyzkouší pod dozorem asistentek z firmy Skiby, a tak se rodiče nemusejí bát děti na dráhu pustit.

Nakonec, vzpomeňme si sami, jaký jsme měli pocit, když jsme poprvé na kole dokázali přejet houpačku a nespadnout! Dopřejme tak ten pocit vítězství i rozzářené oči i našim dětem. 

Novinkou oproti minulým letem bude také zařazení odrážedel Puky, takže si dráhu budou moci vyzkoušet i ty opravdu nejmenší děti.

Dráha bude v expozici:

  • 30. a 31. ledna,
  • 27. a 28. února a
  • 26. až 27. března 2016.

Stávající zákazníci Skibi mohou v uvedených datech ušetřit na vstupném:

  • členové SKIBI VIP klubu získají slevu na vstupné do Království železnic ve výši 30 % a
  • fanoušci facebook profilu Skibi získají vstupenku pro dítě do 15 let k zakoupené základní zdarma v režimu (1+1)

Ale není to tak jednoduché ;-) k uplatnění slevy musíte předložit v pokladně naší expozice také správnou poukázku. Členům Skibi klubu bude odeslána na jejich mail a Fanoušci Skibi profilu si jí budou moci od pátku 29. ledna stáhnout právě z Facebooku: https://www.facebook.com/skibi.cz/?fref=ts